Kiralık karaoke sistemleri - Karaoke kiralama ve satış hizmetleri.

İçeriğe git

Ana menü:

Kiralık karaoke sistemleri

Karaoke Kiralama

 Her bütçeye uygun, kiralık karaoke paketlerimiz ile herkes karaoke yapma zevkini doyasıya yaşayacak. Karaoke parti organizasyonu yapmak için siz sadece yeri ve zamanı kararlaştırın.

  Kiralamasını yaptığımız Mobil Karaoke Sistemleri, profeyonel ses ve görüntü sistemlerinden oluşur.Karaoke sisteminin büyüklüğü ve modeli, kişi sayısıyla doğru orantılıdır.

   Karaoke Organizasyonu yapacagınız ortamda bu iki sistem,(ses ve görüntü) mevcut ise, bizden sadece KJ (karaoke jokey ) ve binlerce  şarkıdan oluşan   karaoke arşivimizi kiralayabilirsiniz.
   Karaoke kiralama da diğer bir alternatifte bu iki sistemden biri mevcut, diğeri değil ise mevcut olmayan ile birlikte KJ (karaoke jokey) hizmeti alabilirsiniz.
   Karaoke parti organizasyonlarının başlangıcında ve sonrasında extra Dj hizmeti ve ışık sistemi alarak, eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz.Ev, ofis, okul yada tekne de düzenlemeyi planladığınız etkinlikleriniz için en ekonomik ve eğlenceli alternatif, karaoke organizasyonu düzenlemektir.Modası hiç bir zaman geçmeyecek olan karaoke şarkılarımız her yaş grubuna uygundur.7 den 70'e herkese hitap eden karaoke arşivimizde
Türkçe ve yabancı pop, rock, r&b şarkıların yanısıra, Türk Halk ve Türk Sanat müziğine de yer vermekteyiz.

Karaoke sistemi kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli kriterler; karaoke arşivinin güncelliği ve görüntü kalitesidir.

  Kiralık Karaoke Sistemi İçeriği;
   *Ses Sistemi; Minumum 2 hoparlör,1 mixer,2 telsiz mikrofon
  *Görüntü Sistemi; 106 ekran plazma tv veya 2000 anslumen projektor ( 2m.x 2m. Perde ile)

  İstanbul, İzmir  de karaoke kiralama şubelerimiz bulunmaktadır.

İhtiyacınıza göre Karaoke paketleri
Karaoke parti organizasyonlarınız için hazırladığımız "karaoke" paketlerini inceleyerek, sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurumsal yada bireysel tüm karaoke etkinlikleriniz için bizden teklif almadan karar vermeyin..!


İstanbul ve İzmir de şubelerimiz bulunmaktadır

Karaoke Bar
Karaoke arşivimizi satın alan Karaoke bar, cafe, restaurant, otel gibi işletmeler için satış öncesi ve sonrası her konuda destek vermekteyiz.İşletmelere özel hazırladığımız "jenerikler" ile bir adım öne çıkın...

Kiralamadan önce
Karaoke kiralama da önemli olan kriterler; karaoke şarkı arşivinin güncel olması, görüntü kalitesi, kullanılan ekipmanın marka bilinirliği ve karaoke sisteminin başında kumanda eden(KJ) kişinin yerli/yabancı karaoke arşive hakim olmasıdır.


Kişiye özel karaoke
Doğum gününüze ve size özel karaoke şarkınız olsun istermisiniz? Kiraladığınız karaoke sistemi ile birlikte ücretsiz olan bu hizmetimiz ile ilgili telefonla bilgi alın.

kurumsal organizasyonlar
evde karaoke
konsept parti fikileri

Kurumsal Karaoke
Ofis, okul, otel, tekne ... Kurumsal olarak yapmayı planladığınız "karaoke parti" organizasyonlarınız için tecrübemizden yararlanabilirsiniz.

Evde Karaoke
Evinizde PC uyumlu bir TV'niz varsa, küçük bir karaoke sistemi kiralayarak, arkadaşlarınızla farklı ve unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Konsept Karaoke Partileri
70'ler, 80'ler, 90'lar... Arabesk, Roman yada Yeşilçam konsepti.Birbirinden farklı ve eğlenceli konsept parti fikirlerimiz ile farklılık yaratın.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön